Forum fanów Harry'ego Pottera

Harry Potter

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-02-23 20:34:01

Pierwszoroczniak

4947979
Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 62
Dom w Hogwarcie: Slytherin

A więc ja!

Niska ciemna blondynka... (określam się jako szatynka) o zielonych oczach. Dobra więcej o wyglądzie chyba nie trzeba? x)
Charakter ciężki. Naprawdę nie mam pojęcia jak znajomi ze mną wytrzymują. Bóg ich chyba obdarzył niesamowitą cierpliwością i wytrwałością (mnie nie.). Jak chce to jestem okropna. Bardzo złośliwa, ale czasem trzeba, prawda? Zmienna, jak większość dziewczyn. Dużo razy słyszałam ,,ale ty zmienna jesteś!"... Od niedawna realistka, zawsze raczej starałam się patrzeć optymistycznie na świat. Ironiczna, a czasem za bardzo. Na ogół staram się powstrzymywać od przykrych komentarza, ale wiadomo, że czasem nie wychodzi?
Nie lubię przyznawać się do porażki czy strachu, nienawidzę wręcz.
Na swój sposób kochać i lubić umiem. ;p W sumie chyba nie jest tak ze mną źle.
Na swój sposób delikatna. Tylko trzeba umieć mnie podejść. xD O! Nie lubię udawać kogoś innego. Nie lubię też takich osób. Jestem tolerancyjna. Bardzo, ale gardzę tymi co mną gardzą.

Nie znoszę jak nic się nie dzieje. To okropne - bezczynność i bezradność. Muszę coś robić, cokolwiek ^^
Dlatego pisze opowiadania, udzielam się na blogach i forach. Co prawda na forach jeszcze nigdy nic z moich opowiadań nie publikowałam, ale może kiedyś? Na razie nie mam odwagi .

Uch... Chyba tyle o mnie


Gdzieś tam gdzie kończy się twój świat, a zaczyna mój.
Pełen grozy i tajemnic...

Offline

 

#2 2009-02-26 17:06:41

Moony Alex

Administratorka Lunatyczna

Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 22
Wiek: 15 lat
Dom w Hogwarcie: Ravenclaw
WWW

Re: A więc ja!

Wiem coś o tych przykrych komentarzach... Całe szczęście, że najczęściej zdarzają mi się one przy moim młodszym bracie, który jeszcze nie wszystko rozumie, albo po prostu nie zwraca uwagi (w końcu siedmiolatek już coś tam wie ).
Z przyznawaniem się do porażki i strach mam podobnie. Dlatego też wolę raczej nie rozmawiać z kimś o takich uczuciach - szczególnie w cztery (lubi więcej) oczy.
I ja wiem, że już Cię witałam tutaj, ale ja dobrze pamiętam, że Ty przybyłaś tutaj niedługo po mnie . I wdzięczna Ci jestem za to, bo miło mieć swój zakątek internetowy i dzielić się nim z innymi .

Offline

 

#3 2009-02-26 19:50:17

Pierwszoroczniak

4947979
Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 62
Dom w Hogwarcie: Slytherin

Re: A więc ja!

Heh och.. tak też mam takiego siedmiolatka, tyle że kuzyna Ale on raczej jest niegroźny.
Dzięki za powtórne powitanie xD Właściwie trafiłam tu z profilu na forum na którym razem jesteśmy ^^


Gdzieś tam gdzie kończy się twój świat, a zaczyna mój.
Pełen grozy i tajemnic...

Offline

 

#4 2009-02-27 18:03:25

Spero

Uczeń Hogwartu

8420074
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 38
Wiek: 15
Dom w Hogwarcie: Slytherin
WWW

Re: A więc ja!

Ja trafiłam przez Ań
Ja jestem najmłodsza w rodzinie, więc...


- Najukochańszy Draco, czy moglibyśmy porozmawiać? – zapytała przesłodzonym głosem Pansy. Blondyn uśmiechnął się nieznacznie.
- Oczywiście – powiedział i pociągnął ją za rękę, na wskutek czego, znów siedziała mu na kolanach. – Ale wystarczy jak będziesz się do mnie zwracała po prostu ‘Draco’ lub ‘kochanie’.

~ z mojej własnej twórczości :)

Offline

 

#5 2009-02-27 20:12:51

Pierwszoroczniak

4947979
Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 62
Dom w Hogwarcie: Slytherin

Re: A więc ja!

Więc, co ? 
Oo nie nie jesteś najmłodsza A wcale


Gdzieś tam gdzie kończy się twój świat, a zaczyna mój.
Pełen grozy i tajemnic...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rapidracing.pun.pl www.tbob.pun.pl www.bezdechowcy.pun.pl www.makietyibitewniaki.pun.pl www.ninjanarutogra.pun.pl